Orange Tree Golf Club, Orlando, FL
Tuesday, May 19, 2015
Robert Gamez, Orlando, FL - 69 - Medalist
Andrew Pope, Orlando, FL - 70 - Qualified
Sam Ryder, Longwood, FL - 70 - Qualified
Tetsuya Watari, Orlando, FL - 70 - Qualified
Anthony Martire, Orlando, FL - 70 - Qualified
Casey Pyne, Orlando, FL - 70 - First Alternate
Christopher Trunzer, Orlando, FL - 70 - Second Alternate
Jeff Corr, Apopka, FL - 70
Matt Carroll, Windermere, FL - 70
Vince Carango, Orlando, FL - 71
Wilson Bateman, Canada - 71
Andres Echavarria, Colombia - 72
Ryan Walker, Orlando, FL - 72
Scott Lamb, South Bend, IN - 72
Bobby Wyatt, Saint Simons Island, GA - 73
Colin Kresl (a), Lakeland, FL - 73
Taylor Fulbright, Winter Garden, FL - 73
Eric Banks (a), Canada - 74
Garrett Morrison (a), Saint Cloud, FL - 74
Jacob Huizinga (a), Orlando, FL - 74
Paul Ferrier, Scotland - 74
Christian Anderson (a), Ocala, FL - 75
Joey Petronio (a), Orlando, FL - 75
William Wrigley (a), Winter Garden, FL - 75
Alex Merriman (a), Orlando, FL - 76
Camilo Mexsen (a), Clermont, FL - 76
Mike Arost (a), Winter Park, FL - 76
Nick Joy, England - 76
Rocky Khara, Sebring, FL - 76
Ryan Stovash (a), Orlando, FL - 76
Zack Justice (a), Orlando, FL - 76
Andre Leveque (a), Windermere, FL - 77
Andy Zhang (a), Winter Garden, FL - 77
Benjamin Huizinga, Orlando, FL - 77
Dillon Woods (a), Jacksonville, FL - 77
Gregg Swift, Orlando, FL - 77
Jeronimo Esteve (a), Puerto Rico - 77
Joshua Manske, Algona, IA - 77
Arran Setro, Moore, SC - 78
Chun An Yu (a), Clermont, FL - 78
David Vanegas, Colombia - 78
Edward Parnell (a), Altamonte Springs, FL - 78
Joshua Bacon (a), Orlando, FL - 78
Kyle Henderson, Tavares, FL - 78
Michael Bennett, Jordan, NY - 78
Xuzhong Li (a), Bradenton, FL - 78
Britt Jones, Altamonte Springs, FL - 79
Chris Boylan (a), Clermont, FL - 79
Clayton Brown, Orlando, FL - 79
Jason Hnat, Charlotte, NC - 79
Jonathan Sundstrom (a), Orlando, FL - 79
David Byrne, Canada - 80
Douglas Kulikowski (a), Pittsford, NY - 80
Josh Schrader, Guyton, GA - 80
Luis Rivera (a), Saint Johns, FL - 80
Russell Surber, Orlando, FL - 80
Yidong Zhang (a), Orlando, FL - 80
Austin Inman (a), Wilmington, NC - 81
Gabriel Sauer, Cape Girardeau, MO - 81
Doug Smith (a), Windermere, FL - 82
Grant Drogosch (a), Windermere, FL - 82
Kyler Tate (a), Winter Garden, FL - 82
Drew Cooke (a), Lecanto, FL - 83
Jason Cook, Orlando, FL - 83
Chi Hou Lok (a), Orlando, FL - 86
Gaston Khoury (a), Windermere, FL - 86
Dustin Thompson, Chapel Hill, NC - 87
Gun Park (a), Orlando, FL - 87
Jose Munoz (a), Peru - 87
Kelly Ballard, Saint Cloud, FL - 87
Scott Kim (a), River Edge, NJ - 87
Dean Arnett, Windermere, FL - 89
Michael Shinosky, Jericho, VT - 90
Naratip Srisupab, Daytona Beach, FL - 94
Tim Freund, Duluth, GA - 96
Chris Heim, Orlando, FL - NC
Ethan Han, Oviedo, FL - NC
Hernan Rey, Argentina - NC
Michael Cecelia (a), Clermont, FL - NC
Notah Begay, Dallas, TX - WD
Rashad Wright, Orlando, FL - WD
Stephen Markovitz, Windermere, FL - NS
Thomas Flint, Saint Joseph, MO - NC
Tyler Engel (a), Castle Rock, CO - WD